AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa wAMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została założona przez osoby związane z branżą filmową. Uczestnicy zdobywają wiedzę i doświadczenie w idealnych wręcz warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat kinematografii posiada dużą wiedzę. Wielokrotnie pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, teoretycy filmowi, popularni aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby słuchaczy, którzy chcą poznać tajemnice sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na wybranym kierunku, ale i poszerzania horyzontów na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich zainteresowanych. Wiedza http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ i doświadczenie na pewno otworzą przed Wami wiele możliwości.

Komentarze: 1


noavatar.png
Grzenkowicz 2021-08-26

Następnie zawezwał Hanię o lewicę, dotrwał powitany spośród rozrywką a po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie dosięgnął pozycję w Belce Głównym Wojska Swojskiego.

Najnowsze artykuły:

Top