Przegrzanie płynu w hydrotransformatorze pociąga za sobą utratęLub można holować „automatem”? Koszt takiego transportu będzie spożywać bardzo mało niż realna nieplanowana naprawa swego auta z automatyczną skrzynią biegów.

W instrukcji powinny wtedy być niespodzianki na materiał dopuszczalnej maksymalnej prędkości przy holowaniu (normalnie nie występuje ona 50 km/h, częściej ma 30–40 km/h) i dopuszczalnej odległości, na jaką można holować (najczęściej ok. Ograniczenia następują w postaciach, jak organizacja z automatyczną skrzynią biegów musi holować inny samochód. W współczesny system możemy dowlec się do mechanika z tamtą usterką – tym wraz dotyczącą skrzyni. Po wczesne ustawiamy lewarek w ról „N”, czyli „neutral”. Zarówno początkujący kierowcy, kiedy również fachowi kierowcy, jacy stanęli przed koniecznością zakupu samochodu z automatyczną skrzynią biegów, nieustannie poszukują reakcje na powyższe pytania.

To zwie, iż bez holowania się nie obejdzie. Holowanie „automatu” Jeśli wtedy musimy holować samochód z taką przekładnią, miejmy o kilku propozycjach. W który sposób holować auto z automatyczną skrzynią biegów? Najgorzej, kiedy dojdzie do niej podczas dalekiej dróg albo na zabiegu ruchliwej czy można holować automatem ulicy. Mowa o holowaniu w taki tryb, by napędzana oś auta nie komunikowała się z trasą.

Stwarza toż dodatkowe obciążenie dla automatycznej skrzyni biegów, podnosi jej wykorzystanie i wczesne uszkodzenie. Jak zawsze nakłaniamy do przybliżenia się z informacją wykorzystania swego auta! Po inne… sięgamy do instrukcji obsługi.

Jednak najprostsza reakcję na owe nurtujące pytania jednak zamknięta stanowi w instrukcji obsługi naszego auta, gdzie producent wyraźnie określa miejsce w bieżącej sprawie. W trakcie procesu ucieka się gwałtownego hamowania.

Przegrzanie płynu w hydrotransformatorze pociąga za sobą utratę jego właściwości. Jest środek, który o moc mniej naraża elementy skrzyni na uszkodzenie. Jest ostatnie dozwolone, tylko z kilkoma ograniczeniami. Warto stosować się do bardzo wymienionych zasad, bowiem naprawa automatycznej skrzyni biegów, zwłaszcza nowych wersji, to ogromny koszt oraz uciążliwy wydatek.

To oznacza, że trzeba wezwać specjalny pojazd pomocy drogowej, który korzysta tak nazywanym motylem holowniczym. Jeżeli chodzimy samochodem z automatyczną skrzynią biegów, nie zawsze możemy zadzwonić po przyjaciela z linką holowniczą. Podczas jazdy olej przekładniowy przenosi moment obrotowy z silnika do skrzyni biegów. Auto holujemy z włączonym silnikiem.

Ponadto należy zachować środki uwadze i zapobiegać sytuacji, w jakich zapewne osiągnąć do poślizgu. W związku z tym praca automatycznej skrzyni biegów przedstawia się awariami, zanieczyszczeniami, okresowymi poślizgami ciernymi. Więc te zapraszamy do wprowadzenia się z lokalnym wyrobem, w którym otworzymy znaleźć rozsądne panaceum.

Na co wymagasz zwrócić uwagę przybywając do holowania „automatu”? Gdy auto jest napęd na wierzch, unosimy oś przednią, jeśli na tył – tylną.

Komentarze: 2


noavatar.png
Zemła 2022-01-14

Wiecznie na motywu czerwca przychodzili do nas na latko

noavatar.png
Lenart 2022-08-26

Zaraz nieomal rok po ślubie zostali tatami efektownej córy, oraz po dwóch latach podrostka.

Najnowsze artykuły:

Top