Szpital Medpolonia proponuje szeregNowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się faktycznie niezmiernie właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich wypatrujących ekspertów z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono zawodowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje także pomoc takich ekspertów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.

Jednostka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są również te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, które w szpitalu można zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ofercie ma szpital.

Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, jednak również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, fachowych rehabilitantów. W jednostce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka zarządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który pozwala endoskopia nfz poznań na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się w zasadzie komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top